Travanj 19, 2024, 07:51:06 prijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D  (Posjeta: 4951 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Parisopolis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
Odg: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D
« Odgovori #25 u: Ožujak 26, 2011, 13:59:51 poslijepodne »
Svako drži svoje živine kako on misli da je najbolje i u to uopće ne ulazim niti me zanima, al jednom kada nabaviš vrijedniju zmiju od cenchrie  shvatit ćeš o čemu ti pričam.

Ovo je jako glupo napisano: jednom kada nabaviš vrijedniju zmiju od cenchrie  shvatit ćeš o čemu ti pričam. 
Ja nemam čak niti duginu bou koja je za tebe bezvredna , a za mene je i zmija koju sam dobil na poklon jako vrijedna i nema cijene. Stari moj nije sve u novcima nekaj je i u ljubavi i ja imam samo manje vrijedne zmije od napred spomenute cenchrie i jako sam zadovoljan sa njima i ne patim na nekaj skupo. Opet ideš u skroz drugom pravcu i to da se pohvališ da imaš skupe zmije. Ne kužim zakaj tu na forumu baš ništa ne može biti jednostavno
.
U pravu si sve kaj pišeš ali tvrdim da ne treba dečko iči u takve izdatke.

Ne glupo je ovo kaj si ti sebi preveo u toj glavi.
I glupo je da ti ženka izbaci jaja a nemaš inkubator spreman itd...Tu si pokazao  veliku ljubav i odgovornost prema hobiju.Nije sve u ljubavi Dragane, moraš nešto i znati.

Nego kaj sam ja tebi htio reči u predhodnom postu, a krivo se protumačilo...
Ljudi ulete u hobi i za malo para nabave životinju te smatraju kako je i briga o njoj jednostavna i povoljna...A ako se malo potrudiš i "pogineš" kako bi ju nabavio, onda si nećeš dopustit nikakva opuštanja u tom pogledu.A ovaj primjer se može primjenit na puno stvari u životu.

Da se vratim na inkubator, ti da imaš gravidnu ženku vrijedniju od kuruze i da si se potrgo da ju nabaviš nebi ti se desio takav propust!
Ili možda i bi...Kad si ti tako skroman i živiš očito samo od ljubavi.

Opet ideš u skroz drugom pravcu i to da se pohvališ da imaš skupe zmije. Ne kužim zakaj tu na forumu baš ništa ne može biti jednostavno

Ovo se može pročitat samo na akvarij.net-u!
Vrlo bistro...Gledaj, moja kolekcija je toliko skromna da se mogu sakrit pred svim ozbiljnim domaćim teraristima od kojih neki također dolaze na forum, stave slike svoje kolekcije te podjele iskustva i zapažanja.
Ako ti to smatraš hvaljenjem onda ok...Hvalim se.

U pravu si sve kaj pišeš ali tvrdim da ne treba dečko iči u takve izdatke.

I ova ti je također na mjestu!
Zakaj ulagat u opremu kad kraljevski piton može živjeti u kutiji od cipela na sobnoj temperaturi!


 

Offline Saša Puttar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1585
  • Spol: Muški   Lokacija: Varaždin
Odg: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D
« Odgovori #26 u: Ožujak 26, 2011, 14:19:11 poslijepodne »
Svako drži svoje živine kako on misli da je najbolje i u to uopće ne ulazim niti me zanima, al jednom kada nabaviš vrijedniju zmiju od cenchrie  shvatit ćeš o čemu ti pričam.

Ovo je jako glupo napisano: jednom kada nabaviš vrijedniju zmiju od cenchrie  shvatit ćeš o čemu ti pričam. 
Ja nemam čak niti duginu bou koja je za tebe bezvredna , a za mene je i zmija koju sam dobil na poklon jako vrijedna i nema cijene. Stari moj nije sve u novcima nekaj je i u ljubavi i ja imam samo manje vrijedne zmije od napred spomenute cenchrie i jako sam zadovoljan sa njima i ne patim na nekaj skupo. Opet ideš u skroz drugom pravcu i to da se pohvališ da imaš skupe zmije. Ne kužim zakaj tu na forumu baš ništa ne može biti jednostavno
.
U pravu si sve kaj pišeš ali tvrdim da ne treba dečko iči u takve izdatke.

Ne glupo je ovo kaj si ti sebi preveo u toj glavi.
I glupo je da ti ženka izbaci jaja a nemaš inkubator spreman itd...Tu si pokazao  veliku ljubav i odgovornost prema hobiju.Nije sve u ljubavi Dragane, moraš nešto i znati.

Nego kaj sam ja tebi htio reči u predhodnom postu, a krivo se protumačilo...
Ljudi ulete u hobi i za malo para nabave životinju te smatraju kako je i briga o njoj jednostavna i povoljna...A ako se malo potrudiš i "pogineš" kako bi ju nabavio, onda si nećeš dopustit nikakva opuštanja u tom pogledu.A ovaj primjer se može primjenit na puno stvari u životu.

Da se vratim na inkubator, ti da imaš gravidnu ženku vrijedniju od kuruze i da si se potrgo da ju nabaviš nebi ti se desio takav propust!
Ili možda i bi...Kad si ti tako skroman i živiš očito samo od ljubavi.

Opet ideš u skroz drugom pravcu i to da se pohvališ da imaš skupe zmije. Ne kužim zakaj tu na forumu baš ništa ne može biti jednostavno

Ovo se može pročitat samo na akvarij.net-u!
Vrlo bistro...Gledaj, moja kolekcija je toliko skromna da se mogu sakrit pred svim ozbiljnim domaćim teraristima od kojih neki također dolaze na forum, stave slike svoje kolekcije te podjele iskustva i zapažanja.
Ako ti to smatraš hvaljenjem onda ok...Hvalim se.

U pravu si sve kaj pišeš ali tvrdim da ne treba dečko iči u takve izdatke.

I ova ti je također na mjestu!
Zakaj ulagat u opremu kad kraljevski piton može živjeti u kutiji od cipela na sobnoj temperaturi!


 

Stari vidim da si prepametan za mene opet pišeš o svemu samo ne o temi. Kakve veze ima moj inkubator sa temom daj mi molim te objasni? Ako očeš  kaj znati inkubator je opremljeni  ali nije bil u pogonu. Ja bar imam 11 zdravih jaja u inkubatoru koji radi savršeno ;) samo kaj nije bil iztestiran.

A nisam na pisal da mu ne treba grijač nego da mu ne treba termostat pa koji ti je klinac.
I daj još malo oftopika nema ga dosta :up:.

Offline Parisopolis

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 637
Odg: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D
« Odgovori #27 u: Ožujak 26, 2011, 14:42:38 poslijepodne »
 Svaka čast Dragane.
Ja možda loše objašnjavam, al ti ne povezuješ ništa! :D
Pročitaj još jednom moj prvi post, pa mi reci ko je zalutao u off!
Ili neka ti netko pomogne.

Aj bok

Offline Saša Puttar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1585
  • Spol: Muški   Lokacija: Varaždin
Odg: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D
« Odgovori #28 u: Ožujak 26, 2011, 14:43:57 poslijepodne »
Zadužio sam se na tri strane kako bi skupio za zmije, a sad se zadužujem na četvrtoj kako bi im nabavio svu potrebnu opemu



Govoriš o nekoj odgovornosti a zadužuješ se za zmije na tri strane, a onda se tek kasnije zadužuješ na četvrtoj da nabaviš opremu :up:  prijatelju pa nisi ništa bolji od mene

Offline Saša Puttar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1585
  • Spol: Muški   Lokacija: Varaždin
Odg: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D
« Odgovori #29 u: Ožujak 26, 2011, 14:50:17 poslijepodne »
Svaka čast Dragane.
Ja možda loše objašnjavam, al ti ne povezuješ ništa! :D
Pročitaj još jednom moj prvi post, pa mi reci ko je zalutao u off!
Ili neka ti netko pomogne.

Aj bok


Kao prvo ja nisam Dragan nego Saša ;)
A i nisam ja spominjal moj inkubator nego ti.

Offline Dentex

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 365
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Maksimir - Kvatrić
Odg: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D
« Odgovori #30 u: Ožujak 26, 2011, 16:37:59 poslijepodne »
Uskoro se kreće u izradu terarija, za pocetak cu stavit samo grijać pošto uskoro dolaze vrućine ;) a do zime ako uštedim nabavit cu i termostat, probat cu iz vana za manje para nac.. Koju watažu grijača preporučate? :)
Ne volim januar, ni bele zimske vragove u svakom snegu vidim iste tragove, tragove malih stopa kako polako odlaze..

Offline Saša Puttar

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1585
  • Spol: Muški   Lokacija: Varaždin
Odg: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D
« Odgovori #31 u: Ožujak 26, 2011, 17:43:37 poslijepodne »
Uskoro se kreće u izradu terarija, za pocetak cu stavit samo grijać pošto uskoro dolaze vrućine ;) a do zime ako uštedim nabavit cu i termostat, probat cu iz vana za manje para nac.. Koju watažu grijača preporučate? :)

25w

Offline Dentex

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ***
  • Postova: 365
  • Spol: Muški   Dob: 29
  • Lokacija: Maksimir - Kvatrić
Odg: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D
« Odgovori #32 u: Ožujak 26, 2011, 17:46:22 poslijepodne »
Uskoro se kreće u izradu terarija, za pocetak cu stavit samo grijać pošto uskoro dolaze vrućine ;) a do zime ako uštedim nabavit cu i termostat, probat cu iz vana za manje para nac.. Koju watažu grijača preporučate? :)

25w

Oke, hvala :)
Ne volim januar, ni bele zimske vragove u svakom snegu vidim iste tragove, tragove malih stopa kako polako odlaze..

Offline rudios

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 50
  • Spol: Muški   Lokacija: osijek
Odg: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D
« Odgovori #33 u: Ožujak 31, 2011, 19:17:50 poslijepodne »
u baumaxu kupio prije dva dana termostat sa sondom za 260 kn.kad zagrije jedan stupanj iznad namještene temperature isključuje a dva ispod uključuje.nije baš vrhunska tehnologija ali radi za malo novaca.

Offline tia

  • Trade Count: (0)
  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: A nešto "kraljevsko" uglavnom :D
« Odgovori #34 u: Travanj 07, 2011, 20:14:40 poslijepodne »
pozdrav!
vidim da možda kupujete kraljevskog pitona. ja imam kraljevskog pitona doma i,nažalost sam dovedena u situaciju da mu moram naći novi dom. neznam jel primjereno da pišem tu ali mu želim nać dom kod nekoga,ko bi ga volio. ima 2,5 god i 1.2 m...
pozz