Travanj 19, 2024, 21:32:04 poslijepodneNajnoviji Član: [email protected]

Autor Tema: KORNJACA POVRACA POMOC!!!!  (Posjeta: 17768 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lakiman57

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
Odg: KORNJACA POVRACA POMOC!!!!
« Odgovori #75 u: Ožujak 25, 2012, 22:57:06 poslijepodne »
Ja imam sad spot lampu a nemam uvb-uva sijalicu i to cu da uzmem uskoro.

Offline Kori

  • Moderator (lokalni)
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1727
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Lokacija: Zagreb
  • Turtle Maniac
    • kornjace.com
Odg: KORNJACA POVRACA POMOC!!!!
« Odgovori #76 u: Ožujak 27, 2012, 18:08:51 poslijepodne »
A znam ja sta je pastrmka ali koji deo pastrmke da trazim u mesari ili da kazem samo dajte mi pastrmku jednu,jer ima mozda neka bez kostiju ili tako nesto kao ono pileca prsa sto sam kupuo to samo izvadim i odmrznem tu nema nikakvih kostiju.
I kori da te pitam zelenu salatu i sargarepu jer to da im dajem uvece ili da im dajem umesto mesa popodne.Posto ja kad mi stignu granule davacu im oko 2 sata meso i zivu hranu a uvece cu da im dajem granule.

Pa pastrvu moras kupiti cijelu i onda je sam filetirati, narezati na porcije i zamrznuti. Ja uglavnom kornjacama dajem meso pastrve, ostali dijelovi naprave "ekolosku katastrofu" u akvariju. Ako ne mozes naci pastrvu vidi kakve sve slatkovodne ribe imaju u ponudi, samo gledaj da se ne radi o somovima ili saranima, oni su jako masni.

Ako kornjace među obrocima prihvate i biljnu hranu super, no nije potrebno mladunce forsirati da jedu bilje.

(nedajem pincetom da im ne ozlijedim kljun)

Nabavi si plasticnu pincetu, imas u Chipoteci oko 5 kn/kom.
I'm only bad news for turtle keepers.
www.kornjace.com
www.akter.org

Offline leopard gecko Trevor

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški  
Odg: KORNJACA POVRACA POMOC!!!!
« Odgovori #77 u: Ožujak 27, 2012, 18:54:42 poslijepodne »
A znam ja sta je pastrmka ali koji deo pastrmke da trazim u mesari ili da kazem samo dajte mi pastrmku jednu,jer ima mozda neka bez kostiju ili tako nesto kao ono pileca prsa sto sam kupuo to samo izvadim i odmrznem tu nema nikakvih kostiju.
I kori da te pitam zelenu salatu i sargarepu jer to da im dajem uvece ili da im dajem umesto mesa popodne.Posto ja kad mi stignu granule davacu im oko 2 sata meso i zivu hranu a uvece cu da im dajem granule.

Pa pastrvu moras kupiti cijelu i onda je sam filetirati, narezati na porcije i zamrznuti. Ja uglavnom kornjacama dajem meso pastrve, ostali dijelovi naprave "ekolosku katastrofu" u akvariju. Ako ne mozes naci pastrvu vidi kakve sve slatkovodne ribe imaju u ponudi, samo gledaj da se ne radi o somovima ili saranima, oni su jako masni.


Ako kornjace među obrocima prihvate i biljnu hranu super, no nije potrebno mladunce forsirati da jedu bilje.

(nedajem pincetom da im ne ozlijedim kljun)

Nabavi si plasticnu pincetu, imas u Chipoteci oko 5 kn/kom.

Imam ja plastičnu ali ju nekad znaju baš jako zagrist.
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2012, 18:57:53 poslijepodne od leopard gecko Trevor »
1.0.0 Bradata agama
0.1.0 Leopard gekon
1.1.1 Divovski africki puz

Offline Lakiman57

  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški   Dob: 27
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
Odg: KORNJACA POVRACA POMOC!!!!
« Odgovori #78 u: Ožujak 27, 2012, 20:18:16 poslijepodne »
A sta ti je Chipoteci za to prvi put cujem cega je to prodavnica???
Ja im meso dajem rukom.
Zelenu salatu hoce da jedu al sargarepu slabo.
Trazio sam pincetu tamo gde se prodaju karmini,kreme itd.Al oni su mi rekli da nemaju da imaju samo metalne pincete.

Offline Kori

  • Moderator (lokalni)
  • Trade Count: (0)
  • Punopravni član
  • *****
  • Postova: 1727
  • Spol: Muški   Dob: 33
  • Lokacija: Zagreb
  • Turtle Maniac
    • kornjace.com
Odg: KORNJACA POVRACA POMOC!!!!
« Odgovori #79 u: Ožujak 29, 2012, 01:16:52 prijepodne »
A sta ti je Chipoteci za to prvi put cujem cega je to prodavnica???
Ja im meso dajem rukom.
Zelenu salatu hoce da jedu al sargarepu slabo.
Trazio sam pincetu tamo gde se prodaju karmini,kreme itd.Al oni su mi rekli da nemaju da imaju samo metalne pincete.

Chipoteka je prodavaonica racunalne i elektronicke opreme. Sad dok su male nije problem davati prstima, ali kad odrastu nije bas ugodno kad ti se nakace za prst, zato ih nije pametno uciti da idu bas na ruku. U ducanima sa elektronickom opremom imaju bas plasticne pincete da njima mozes doticati elemente pod strujom bez da napravis kratki spoj.
I'm only bad news for turtle keepers.
www.kornjace.com
www.akter.org