Veljača 22, 2018, 09:49:42 prijepodneNajnoviji Član: Mary3190

Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Novi u morskoj / Odg: Morski Rio 180
« Zadnji post od stomed u Danas u 09:27:00 »
Neznam dal je salifert dobar i za slatku ali ako je onda bi mogao vodovodnu izmjerit, ako po prilici znas koliko sadrzi. Zg ima izlist na netu neznam za druge gradove. I onda kad umjesas novu sol isto gdje bi trebao bit 0 uz ro, ro/di. Dvije poznate vrjednosti pa bi okvirno vidio dali i koliko fula
2
Vrtna jezerca i ribnjaci / Odg: moje jezerce
« Zadnji post od Sonic u Jučer u 22:11:04 »
Ma šta, tu može i pumpa od 30 000L, imam ja jednu vrlo povoljno :) ...
3
Vaši slatkovodni akvariji / Odg: Moj novi
« Zadnji post od GoranC u Jučer u 18:49:23 »
Da, tako je odpočetka...školski sam prošao cikliranje i naseljavanje ribama pa vjerojatno ima nešto u tome. Možda i u filteru he he  ;)
4
« Zadnji post od trpimirovich u Jučer u 18:25:20 »
Meni je super kad je sve u tanku kristalno čisto!
5
« Zadnji post od GoranC u Jučer u 16:42:17 »
Novi postav: dosta toga je zamijenjeno i presloženo, rasvjeta je 12W led 6500K + 6W 4000K grow led, nova podloga + krupniji pijesak.
6
Ostale morske teme / Odg: Aquaforest Perfect water
« Zadnji post od Vedran u Jučer u 10:11:36 »
fora ovo od ATIja...
7
« Zadnji post od sterymar u Jučer u 07:44:07 »
Da u pravu si :up:nisam detaljno čitao.U svakom slučaju jedno i drugo zanimljivo upakirani proizvod.
8
« Zadnji post od josko u Veljača 20, 2018, 22:39:16 poslijepodne »
Evo koga interesuje ovaj stvarno inovativan produkt ATI ABSOLUTE OCEAN
http://atiaquaristik.com/en/?one_page_portfolio=absolute-ocean
9
« Zadnji post od josko u Veljača 20, 2018, 22:12:39 poslijepodne »
Sterymar mislim da si pobrkao malo! ( ili puno :) )
Ati ima dva produkta  jedno je ( prilagodjena) prirodna morska voda u kanisterima iz Sjevernog  drugo je ABSOLUTE OCEAN! Visoko koncentrisana otopina u tečnoj formi koja se mijesa da ro vodom ! Taj produkt si postavio u link ! Ne radi se o 20 litara morske vode već 2 flaše po 10 litara !te dve flase kad se pomijesaju sa RO vodom dobijaš 180 litara morske vode ❗️Znaci cijena ro + 27 eura za koncentrat  = 180 lit morske vode sa perfektnim i konstantnim omjerom svih elemenata i oni u tragovima čak i onih u mi podrucju ! Ako porediš cijene sa recimo solju iz iste kategorije ( kao primjer uzeta FM premium salt )ovaj sistem nije puno skuplji

Ja za upotrebu prirodne morske Konkretno jadrana uvjek pozdravljam ne samo zbog cijene već zbog prednosti prirodne u odnosu na sintetičku sol !
10
Vrtna jezerca i ribnjaci / Odg: moje jezerce
« Zadnji post od melek u Veljača 20, 2018, 21:56:07 poslijepodne »
dvije pumpe po 5000 l/h  ,  ne dižu vodu nigdje samo izbacuju iz filtera u jezero ,sve je u nivou sa jezerom da bi imale sto bolji učinak pumpe
 Str: [1] 2 3 ... 10