Teraristika > Uradi sam

Kako napraviti inkubator?

<< < (5/6) > >>

Nino G:

--- Citat: Demižan - Lipanj 16, 2012, 17:36:10 poslijepodne ---
--- Citat: ifsilon - Lipanj 16, 2012, 17:06:27 poslijepodne ---Brijem da ti ne radi link. Ne mogu ga otvoriti.

--- Kraj citata ---

Napiši na google Willhi WH7016C.


--- Kraj citata ---

Pa da, neka napiše tih par riječi u Google, neka pročita i prouči sva uputstva, pa neka ti onda fino ovdje objasni u par riječi-onako pojednostavljeno, tako da se ti ne bi slučajno malo pomučio...

Dobro što je tebi? Jesi li stvarno toliko lijen, ili ti je baš fora ovdje gnjaviti ljude bedastim pitanjima? Čak i za one gore navedene postotke vjerojatnosti ishoda parenja tvojih zmija si me ugnjavio preko PP-a, a na internetu imaš hrpu genetičkih kalkulatora koji su ti to mogli izračunati!
Isuse, što ne volim gotovane... :dead:

Demižan:

--- Citat: Nino G - Lipanj 16, 2012, 21:54:41 poslijepodne ---
--- Citat: Demižan - Lipanj 16, 2012, 17:36:10 poslijepodne ---
--- Citat: ifsilon - Lipanj 16, 2012, 17:06:27 poslijepodne ---Brijem da ti ne radi link. Ne mogu ga otvoriti.

--- Kraj citata ---

Napiši na google Willhi WH7016C.


--- Kraj citata ---

Pa da, neka napiše tih par riječi u Google, neka pročita i prouči sva uputstva, pa neka ti onda fino ovdje objasni u par riječi-onako pojednostavljeno, tako da se ti ne bi slučajno malo pomučio...

Dobro što je tebi? Jesi li stvarno toliko lijen, ili ti je baš fora ovdje gnjaviti ljude bedastim pitanjima? Čak i za one gore navedene postotke vjerojatnosti ishoda parenja tvojih zmija si me ugnjavio preko PP-a, a na internetu imaš hrpu genetičkih kalkulatora koji su ti to mogli izračunati!
Isuse, što ne volim gotovane... :dead:


--- Kraj citata ---

Nigdje ne mogu naći što moram kupiti kako  bih spojio termostat,pa sam pitao.
Pitao sam zato jer neznam,ne bih pitao da mogu naći na internetu.Vi ovdje na forumu znate puno više od mene i neki ste već imali situaciju s termostatom,pa pitam jer mi treba brzo. ;)
Oprostite što sam se pogrešno izrazio.

ifsilon:
Utikač na kabelu,utičnica na kabelu i grijač. U tončekovoj temi imaš uputstva kak se spaja. https://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=66864.0
 :up:

Demižan:
Hvala vam svima na pomoći. :zagrljaj:

Demižan:
Pretražio sam cijeli internet i nigdje ne pronalazim gdje da to kupim.  -?
Znate li možda gdje da to kupim?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju