Srpanj 22, 2018, 00:59:33 prijepodneNajnoviji Član: Atila07

Novi Postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
Uradi sam / Odg: Komoda iz ducana i akvarij
« Zadnji post od Vedran u Jučer u 20:33:56 »
ovo je definitivno overkill :D

sigurnost na desetu!!  :up:
2
« Zadnji post od Rybak u Jučer u 19:32:29 »
Ja mirnije spavam kad je to na metalu :)

Taman danas gotov za novi akvarij!

Sent from my Samsung Galaxy A8

3
« Zadnji post od traxman u Jučer u 19:06:03 »
Ja osobno nebi nikada stavio akvarij na bilo koju komodu iz dućana, pa ni orginalnu npr juwelovu... željezni stalak obučen u iveral i nema brige oko ničega!

Ja sam imao juwel rio 125 i 180 s njihovim stalcima i to je zbilja bilo stabilno. Ni potresi nisu bili problem 😁 mislim da je metal overkill.
4
« Zadnji post od Rybak u Jučer u 18:40:27 »
Ja osobno nebi nikada stavio akvarij na bilo koju komodu iz dućana, pa ni orginalnu npr juwelovu... željezni stalak obučen u iveral i nema brige oko ničega!

5
Uradi sam / Komoda iz ducana i akvarij
« Zadnji post od traxman u Jučer u 12:23:37 »
Interesira me koliko je sigurno da akvarij od 200kg (100x40x50) stavim na komodu iz prime (135x40x85)?

Mislio sam ako bi isao pojacavati komodu, da skinem straznju sperplocu i stavim iveral plocu kao za ostatak korpusa. To bi komodu poprilicno ucvrstilo.
Komoda ima 4 vertikalne stranice tako da ima na cemu stajati tih 200kg, nisu samo dvije vanjske.
A ispod komode bi postavio ili jos nekoliko nogica ili userafim nekoliko komada ploca od iverala, da se nebi komoda tu nekako deformirala jer stoji na 5 plasticnih čepova/nogu.
6
Bla-bla / Odg: Uzgoj Bhut Jolokia i ostalih chilli papricica
« Zadnji post od kinggo u Srpanj 19, 2018, 22:20:23 poslijepodne »
jedan manji dio kolekcije  :)

7
Bla-bla / Odg: Uzgoj Bhut Jolokia i ostalih chilli papricica
« Zadnji post od kinggo u Srpanj 19, 2018, 21:36:39 poslijepodne »
Gdje bih mogao nabaviti plodove caroline reaper ?
ako bas ne trebas neke industrijske kolicine i imas nekoga da ti to pokupi u ZG mozemo se nesto dogovoriti.
Ja se vec lagano lijecim  :D a sezona bi mogla biti dobra. Barem kaj se tice ovih ubojica.
 Str: [1] 2 3 ... 10